Kjære mediebransje
Your numbers tell a story.
Dine tall forteller en historie
Mange av dere i mediebransjen er storytellere og formidlere. Dere gir oss gode historier, de fineste design og underholdende øyeblikk daglig.
Vi i VIEW forteller også på en måte historier. Vi er glade i tall og sammenhenger, og oversetter våre kunders regnskapstall til ting som gir mening for dem.
Det kan handle om årsaker til høye inntekter eller kostnader, lønnsomme prosjekter eller sammenligning med konkurrenter. Hvis du overlater regnskapet ditt til oss, kan denne listen være så lang som du vil.
Vi bruker økonomisystemet Tripletex som du også får tilgang til. Her føres timer og utlegg direkte på prosjekt, og sendes rett til fakturering. Appen har støtte for alt!
Når vi mottar tallene, sørger vi for et oppdatert regnskap og oversiktlige dashboards med dine nøkkeltall. Du slipper altså regnskapet, men aldri kontrollen!
Er du i tillegg opptatt av å få en rett og rimelig pris, så er det fint. Det er nemlig vi også!
Alltid fastpris på regnskap
Forutsigbarhet og fleksibilitet
Frigjør tid i arbeidshverdagen og få den fleksibiliteten du trenger!
Vi jobber etter fastpris, og for kundene våre betyr det effektivitet og lave kostander. Du kan sette bort hele eller deler av regnskapsføringen til oss – vi er fleksible. Ettersom selskapet vokser eller behovene forandrer seg, kan du skalere innen våre tjenester.
Vi har lang erfaring med å gjøre regnskap enkelt for kundene våre, samtidig som de har god oversikt i Tripletex. Med et innholdsrikt dashboard får du raskt den informasjonen du trenger – både på desktop og mobil. Vi setter opp gode rapporter tilpasset dine KPI`er.
Kundereferanser
Kundene våre slipper regnskapet, men ikke kontrollen.
“Å bruke VIEW gir oss mye bedre oversikt over regnskapet enn vi har hatt tidligere. I tillegg sparer vi tid.”
“VIEW leverer nødvendige og profesjonelle tjenester med personlighet, slik at vi kan fokusere på det vi kan.”
Møt noen i teamet
Vi har regnskapsførere og rådgivere som har spesialisert seg på effektive regnskaps- og lønnsprosesser for mediebransjen. Ta del i lignende kunders sukess.
Moduler i Tripletex
Tripletex er et prosjektstyringsverktøy som gir oversikt over lønnsomhet, ressursbruk og budsjetter. Alle modulene er tett integrert og har stor grad av automatikk. Alt finnes også i appen.
Prosjektdashboard
Lønn, reise- og utleggsregning
Ressursplanlegging
Timeføring og prosjektregnskap
Resultatrapporter
Flere hundre andre ferdige integrasjoner
Så enkelt er timeføring på prosjekt
Integrasjoner = muligheter
Tripletex har hundrevis med ferdige integrasjoner mot fagsystem. I tillegg har vi egne teknologi-team i VIEW som ukentlig lager skreddersydde integrasjoner for kunder.
VIEW Connect er vår egen integrasjonsplattform med en serie med applikasjoner utviklet i .NET og levert som App Services i Microsoft Azure samt funksjonalitet gjennom Azure Datafactory løsning.
Det betyr at vi kan hjelpe til med en med sømløs dataflyt mellom flere systemer i din bedrift. Bedre informasjon og mindre manuelt arbeid!